Telefon 03224591616 - 0545 459 16 16 WhatsApp 0545 459 1616

Uçak Biletimi neden Sambaturizm.com'dan almalıyım?

Çünkü...

Sambaturizm.com olarak sizlere en ucuz uçak bileti fırsatını sunuyoruz.

Sambaturizm.com üzerinden uçak bileti sayfamıza geldiğinizde tek tek tüm firmaları aramak yerine bir sorgulamada yurtiçi, yurtdışı bütün firmaların uçak saatlerini görebilirsiniz.

İster tek yön isterseniz gidiş - dönüş ... Nereden nereye gitmek istediğinizi tarihleri ile birlikte belirttiğinizde Sambaturizm.com sistemi tüm hava yolarını kıyaslayarak en uygun uçak biletlerini sizlere listeler.

(Promosyon biletlerden yararlanmak isterseniz, erken rezervasyon yaptırmalısınız. Ancak promosyon biletlerde değişiklik veya iptal durumlarında para iadesi yapılmaz bu yüzden tarihiniz kesinleştiğinde promosyonlu bileti almanızda fayda var. )

Ayrıca talebiniz doğrultusunda ekonomi, ekonomi plus, business sınıfı gibi bilet türlerini de sistem üzerinde görebilirsiniz.

Sambaturizm.com sistemi üzerinden alacağınız biletler tüm bedeller eklenerek hesaplanır. Daha sonrasında sizden ekstra ücret talep edilmesi söz konusu değildir.

Güvenilir ve ekonomik uçak biletlerini Sambaturizm.com' da ister online isterseniz 0322 459 16 16 numaralı çağrı merkezimizden satın alabilirsiniz.

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..