Salda Gölü Turu & Pamukkale Tur Programı

LAVANTA BAHÇELERİ

TÜRKİYE’NİN MALDİVLERİ SALDA GÖLÜ

DENİZLİ – ISPARTA – PAMUKKALE – HİERAPOLİS

TARİHLER

13-15 TEMMUZ / 20-22 TEMMUZ / 27-29 TEMMUZ 2018

(1 GECE – 2 GÜN)

ÖNEMLİ BİLGİ: TEMMUZ 2019 TARİHLERİNE DENK GELEN TURLARIMIZDA 2. GÜN LAVANTA BAHÇELERİ İLE ÜNLÜ KUYUCAK KÖYÜ GEZİMİZDE PROGRAMA DAHİL EDİLECEKTİR. BU TARİHLER DIŞINDA KUYUCAK KÖYÜ PROGRAMDA YER ALMAYACAKTIR.

Kalkış Yerleri: Adana İstasyon Meydanı
PROGRAM
1. Gün:

Saat 22.30’da istasyon meydanında buluşma ve 23.00’da Konya yol güzergâhından Isparta’ya hareket ediyoruz.2. Gün:

Sabah saatlerinde Isparta’ya varış ve burada alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından göller bölgesinin gül kokulu şehrinde yapacağımız panoramik şehir turumuzun ardından Salda Gölü’ne hareket. Türkiye’nin Maldivleri olarak ün yapan göl kenarında, bembeyaz kumların çevrelediği, mavinin her tonuna ev sahipliği yapan ve suyunun tatlı olma özelliği ile turistlerin ilgisini çeken gölde dileyen misafirlerimiz yüzebilirler. Salda Gölünde geçireceğimiz zamanımızın ardından Denizli’ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik yolculuk sonrasında varacağımız Denizli’de panoramik şehir turu yapıyoruz. Ege’nin hızlı gelişen şehrinde buldan bezlerinin satıldığı tekstil mağazasını gezdikten sonra Pamukkale’ye gidiyoruz. Bergama Kralının eşi Hiera adına yaptırdığı Hierapolis Antik Kenti içerisinde, Sütunlu Yol, Nekropol, Antik Tiyatro, Travertenler gezilerimizi yapıp konaklayacağımız 4* otele hareket ediyoruz. Otelde alacağımız akşam yemeğimizin ardından geceleme3. Gün:

Günaydın, otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Lavanta Tarlaları ile ünlü Kuyucak Köyü’ne gidiyoruz.  Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuk sonrasında varacağımız Kuyucak Köyü’nde Lavanta Tarlalarında geçireceğimiz serbest zamanımızın ardından fotoğraf çekimlerimizi ve lavanta ürünlerinden alışverişlerimizi tamamladıktan sonra Isparta’ya hareket ediyoruz. 1 saatlik yolculuk sonrası Isparta’ya varış ve şehir merkezinde vereceğimiz kısa serbest zaman esnasında lokum – gülsuyu ve şekerleme alışverişi yaptıktan sonra Eğirdir’e hareket. Ülkemizin 4 büyük gölü olan Eğirdir Gölü kenarında yürüyüş ve Selçuklu eseri olan Dündarbey Medresesi ve Hızırbey Camii gezileri ardından Beyşehir Gölü’nü görerek Konya - Ereğli yolu üzerinden Adana’ya hareket ediyoruz. Geç saatte Adana’ya varış ve turumuzun sonu. Bir başka turda görüşmek dileğiyleÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
11.10.2019475.00 TL565.00 TL 475.00 TL0 - 2 Yaş 90.00 TL
3 - 6 Yaş 290.00 TL
7 - 12 Yaş 390.00 TL
0 - 2 Yaş 90.00 TL
3 - 6 Yaş 290.00 TL
7 - 12 Yaş 390.00 TL
Taksitler »
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler
 • Isparta’da 1 Gece 4* Otel’de Konaklama,
 • Turizm Otobüsleri İle Ulaşım,
 • 1. Gün Denizli’de Kahvaltı,
 • Konaklama Yapılan Otelde1 Adet Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
 • Konaklama Yapılan  Otelde 1 Adet Akşam Yemeği
 • Otobüs içi Sıcak - Soğuk  İçecek İkramı (Türk Kahvesi – Nescafe – Bitki Çayı - Meşrubat Çeşitleri)
 • Tur Başlangıç İkram Esnasında Kurabiye  - Poaça İkramı
 • Seyahat Sigortası,
 • Programda Belirtilen Günlük Geziler,
 • Kokartlı Profesyonel Rehberlik Hizmeti


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Öğle Yemekleri,
 • Yemeklerdeki  Alkollü – Alkolsüz İçecekler,
 • Müze Giriş Ücretleri


Notlar

* Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir.
* Geziye çıkmadan önce mutlaka MÜZE KART www.muzekart.com edinin. Gün içerisindeki gezilerimiz yürüyüş ağırlıklı olacağı için rahat kıyafetler tercih etmeniz önerilir.
* Bu turumuzda 1. Gün Salda Gölü ve Pamukkale Travertenleri gezilerimizde Plaj Kıyafetlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Valizinizin haricinde 1 adet el veya sırt çantasına Havlu & Bornoz, Mayo & Şort, Terlik ve yedek kıyafet mutlaka bulundurunuz. Aksi takdirde pişmanlık yaşayabilirsiniz.

 


İptal Şartları

Atatürk Cad. Ethem Ekin Sok. Cemalpaşa Mah. İbrahim Günay Apt. Kat:1 No:4 Seyhan / Adana
03224591616 - 0545 459 16 16


Bu çıktı 21.08.2019 12:00 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.