Salda Gölü Turu & Pamukkale Tur Programı

LAVANTA BAHÇELERİ

&

TÜRKİYE’NİN MALDİVLERİ SALDA GÖLÜ

 

DENİZLİ – ISPARTA – PAMUKKALE – HİERAPOLİS

TARİHLER

13-15 TEMMUZ / 20-22 TEMMUZ / 27-29 TEMMUZ 2018

(1 GECE – 2 GÜN)

Kalkış Yerleri: Adana İstasyon Meydanı
PROGRAM
1. Gün: Adana - Salda Gölü
Saat 21.00’da istasyon meydanında buluşma ve 21.30’da Konya yol güzergâhından Salda Gölü’ne hareket ediyoruz.                                                                                                                   

2. Gün: Salda Gölü - Denizli - Pamukkale - Hierapolis -
Sabah saatlerinde Salda Gölü’ne varış. Burada alacağımız kahvaltımızın ardından Türkiye’nin Maldivleri olarak ün yapan göl kenarında yürüyüş yapacağız. Beyaz kumların çevrelediği, mavinin her tonuna ev sahipliği yapan ve suyunun tatlı olma özelliği ile turistlerin ilgisini çeken gölde dileyen misafirlerimiz yüzebilirler. Salda Gölünde geçireceğimiz zamanımızın ardından Denizli’ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik yolculuk sonrasında varacağımız Denizli’de panoramik şehir turu yapıyoruz. Ege’nin hızlı gelişen şehrinde buldan bezlerinin satıldığı tekstil mağazasını gezdikten sonra Pamukkale’ye gidiyoruz. Bergama Kralının eşi Hiera adına yaptırdığı Hierapolis Antik Kenti içerisinde, Sütunlu Yol, Nekropol, Antik Tiyatro, Travertenler gezilerimizi yapıp konaklayacağımız 4* otele hareket ediyoruz. Otelde alacağımız akşam yemeğimizin ardından geceleme.

3. Gün: Kuyucak Köyü - Lavanta Bahçeleri- Eğirdir Gölü - Isparta -Beyşehir Gölü
Günaydın, otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Lavanta Tarlaları ile ünlü Kuyucak Köyü’ne gidiyoruz.  Yaklaşık 1.5 saatlik yolculuk sonrasında varacağımız Kuyucak Köyü’nde Lavanta Tarlalarında geçireceğimiz serbest zamanımızın ardından fotoğraf çekimlerimizi ve lavanta ürünlerinden alışverişlerimizi tamamladıktan sonra Isparta’ya hareket ediyoruz. 1 saatlik yolculuk sonrası Isparta’ya varış ve şehir merkezinde vereceğimiz kısa serbest zaman esnasında lokum – gülsuyu ve şekerleme alışverişi yaptıktan sonra Eğirdir’e hareket. Ülkemizin 4 büyük gölü olan Eğirdir Gölü kenarında yürüyüş ve Selçuklu eseri olan Dündarbey Medresesi ve Hızırbey Camii gezileri ardından Beyşehir Gölü’nü görerek Konya – Ereğli yolu üzerinden Adana’ya hareket ediyoruz. Geç saatte Adana’ya varış ve turumuzun sonu. Bir başka turda görüşmek dileğiyle…

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

1 GECE DENİZLİ’DE 4* OTEL’DE KONAKLAMA,

TURİZM OTOBÜSLERİ İLE ULAŞIM,

1. GÜN SALDA GÖLÜ MEVKİİNDE KAHVALTI,

OTELDE 1 ADET AÇIK BÜFE KAHVALTI,

OTELDE 1 ADET AKŞAM YEMEĞİ (BÜFE & SET),

OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR,

SEYAHAT SİGORTASI,

REHBERLİK HİZMETLERİ,Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

ÖĞLE YEMEKLERİ,

YEMEKLERDEKİ ALKOLLÜ – ALKOLSÜZ İÇECEKLER,

MÜZE GİRİŞ ÜCRETLERİ,Notlar

* Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir.
* Geziye çıkmadan önce mutlaka MÜZE KART www.muzekart.com edinin. Gün içerisindeki gezilerimiz yürüyüş ağırlıklı olacağı için rahat kıyafetler tercih etmeniz önerilir.
* Bu turumuzda 1. Gün Salda Gölü ve Pamukkale Travertenleri gezilerimizde Plaj Kıyafetlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Valizinizin haricinde 1 adet el veya sırt çantasına Havlu & Bornoz, Mayo & Şort, Terlik ve yedek kıyafet mutlaka bulundurunuz. Aksi takdirde pişmanlık yaşayabilirsiniz.

 


İptal Şartları

Atatürk Cad. Ethem Ekin Sok. Cemalpaşa Mah. İbrahim Günay Apt. Kat:1 No:4 Seyhan / Adana
03224591616 - 0545 459 16 16


Bu çıktı 15.11.2018 21:26 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.