İstanbul & Adalar & Şile & Ağva Tur Programı

 

İSTANBUL

 

BÜYÜKADA - BOĞAZ TURU - PİER LOTİ - HALİÇ - ÇAMLICA TEPESİ - BEYOĞLU

 

KONFORLU ARAÇLARLA ULAŞIM + 4*LI OTEL KONAKLAMASI + PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

 

 26 - 29 EKİM 2018

 

Kalkış Yerleri: İstasyon Meydanı
PROGRAM
1. Gün:
Saat 21.00’da istasyon meydanında buluşmamızın ardından saat 21.30’da Pozantı – Aksaray – Ankara – Bolu yol güzergâhından Maşukiye’ye hareket.

2. Gün:
Maşukiye’de alacağımız kahvaltımızın ardından yemyeşil doğa içerisinde güzel manzaralar eşliğinde yapay şelale’ye doğru yürüyüş yapabilirsiniz. Maşukiye’de geçireceğimiz serbest zaman ardından İstanbul’a varış ve burada bizi bekleyen tur aracımızla Ağva’ya hareket. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuğumuzun ardından Göksu Nehri’nin kolları arasında yemyeşil bir sahil kasabası olan Ağva’ya varış. Göksu Nehri üzerinde yeşilin her rengini göreceğiniz ekstra tekne turuna çıkıyoruz. Tekne turu sonrasında sahile doğru yürüyüş yapıp yorgunluk kahvelerimizi içtikten sonra tekrar otobüsümüze geçiyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun ardından Şile’ye varış. Dünyanın en büyük 2. Deniz Feneri ve Ağlayan Kayalar gezilerimizin ardından Şile bezi alışverişi de yapabileceğiniz çarşıda serbest zaman veriyoruz. Ekstra öğle yemeğimizi aldıktan sonra Şile’den ayrılıp Polonezköy’e gidiyoruz. Polonezköy’de Hristiyan Mezarlığı ve Kilisesi, Zosia Teyze’nin Anı Evi, Arıcılık Müzesi gezilerimizi yapıp İstanbul’a hareket ediyoruz. Konaklama yapacağımız 4* Otel’e varış odalara yerleşme ve alacağımız akşam yemeği sonrası serbest zaman. İsteyen konuklarımız Taksim – Beyoğlu – Çiçek Pasajına giderek eğlenceli bir akşam geçirebilirler.

3. Gün:
İstanbul Kartal’da alacağımız kahvaltı sonrası Adalar turu ile gezimize başlıyoruz. Marmara Denizi’nin masmavi sularında Kınalıada, Burgazada, Heybeliada’yı görerek adaların incisi Büyükada’ya varıyoruz. Adada alacağımız ekstra öğle yemeğimizin ardından fayton veya bisiklet turu yapabilirsiniz. Büyükada gezimizin ardından tekrar vapura biniş ve bu sefer farklı bir rotayı izleyerek Eminönü İskelesi’ne geliyoruz. Kız Kulesi, Topkapı Sarayı, Galata Köprüsü manzaraları eşliğinde vapurdan indikten sonra Fetih 1453 Panorama Müzesini ziyaret ediyoruz. İstanbul Fethinin canlandırıldığı görsel müzeden çok etkileneceksiniz. Müze gezimizin ardından Pier Loti’ye gidiyoruz. Eşsiz Haliç manzarasına sahip tepede yorgunluk kahvelerimizi içtikten sonra konaklama yapacağımız otele hareket. Odalara yerleşme ve otelde alacağımız akşam yemeği sonrası geceleme.

4. Gün:
Otelde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.30 da otelimizden ayrılıp Boğaz Turumuzu yapmak üzere Kabataş İskelesi’ne gidiyoruz.  Buradan tekne ile boğaz turumuza çıkıyoruz. Dolmabahçe Sarayı, Kuleli Askeri Lisesi, Ortaköy Camii, Galatasaray Adası, Rumeli Hisarı, Anadolu Hisarı, Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi / 15 Temmuz Köprüleri, Beylerbeyi Sarayı ve birçok yalı ve kasrı göreceğimiz Boğaz Turumuzu yapıyoruz. Boğaz turu sonrası Çamlıca Tepesine çıkmak üzere aracımız ile hareket ediyoruz. Boğaz manzaralı kahve molası sonrasında Çamlıca Tepesi’nden ayrılıp Adana’ya hareket ediyoruz. Bolu – Ankara – Aksaray – Pozantı yol güzergâhından tahmini 23.30 – 01.00 sularında Adana’ya geç saatte varış. Samba Turizm’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz…

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

* TURİZM OTOBÜSÜ İLE ULAŞIM,

* İSTANBUL’DA 2 GECE 4* OTELDE KONAKLAMA,

* KONAKLAMA YAPILAN OTELDE 2 ADET AÇIK BÜFE KAHVALTI,

* KONAKLAMA YAPILAN OTELDE 2 ADET AKŞAM YEMEĞİ (SET MÖNÜ),

* 1. GÜN MAŞUKİYE'DE ALINACAK KAHVALTI,

* PROFESYONEL REHBER İLE PROGRAMDA BELİRTİLEN GEZİLER,

* SEYAHAT SİGORTASI,

* OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR (SICAK – SOĞUK İÇECEK SERVİSLERİ),

* VAPUR ÜCRETLERİ VE BOĞAZ TURU,Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* ÖĞLE YEMEKLERİ,

* MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ,

* YEMEKLERDE ALINAN ALKOLLÜ ALKOLSÜZ İÇECEKLER,Notlar

Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Geziye çıkmadan önce mutlaka MÜZE KART www.muzekart.com edinin. Gün içerisindeki gezilerimiz yürüyüş ağırlıklı olacağı için rahat kıyafetler tercih etmeniz öneririz.  3 Kişilik odalarda genellikle ek yatak uygulamasının olduğunu bilerek kayıt yaptırdığınızı kabul eder iyi tatiller dileriz.


İptal Şartları

Atatürk Cad. Ethem Ekin Sok. Cemalpaşa Mah. İbrahim Günay Apt. Kat:1 No:4 Seyhan / Adana
03224591616 - 0545 459 16 16


Bu çıktı 10.12.2018 14:53 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.