Telefon 03224591616 - 0545 459 16 16 WhatsApp 0545 459 1616

Güney Ege Turu

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
Açılama
FETHİYE - MARMARİS - BODRUM
Tarihler
Gezilecek Yerler
Fethiye - Marmaris - Bodrum - Pamukkale
Kalkış Noktaları
Adana İstasyon Meydanı
Geceleme
5 Gece / 7 Gün
Konaklama
Fethiye - Marmaris - Bodrum 'da Konaklama
Ulaşım
Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

 

 

GÜNEY EGE

 

(Fethiye-Marmaris-Bodrum-Pamukkale)

 

BODRUM MERKEZ KONAKLAMA ŞANSI 


 

FETHİYE, HİSARÖNÜ, ÖLÜDENİZ, DALYAN, İZ TUZU PLAJI, GÖKOVA, KLEOPATRA PLAJI, AZMAK ÇAYI, MARMARİS, BODRUM KALESİ, BODRUM BARLAR SOKAĞI, TÜRK BÜKÜ, TURGUTREİS, GÜMÜŞLÜK KOYU, PAMUKKALE


GEZİ TARİHLERİ

29 HAZİRAN - 05 TEMMUZ  

13 – 19 TEMMUZ / 20 - 26 TEMMUZ / 27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS 

03- 09 AĞUSTOS / 10– 16 AĞUSTOS 

17- 23 AĞUSTOS 2017 (KURBAN BAYRAMI) / 19 - 25 AĞUSTOS (KURBAN BAYRAMI) 

24 - 30 AĞUSTOS 2018

 

 

1. Gün: ADANA - KONYA - FETHİYE

Saat 18.30’da istasyon meydanında buluşmamızın ardından saat 19.00’da Pozantı – Ereğli – Konya – Akseki – Manavgat yol güzergâhından Saklıkent’e hareket ediyoruz.


2. Gün: SAKLIKENT - YAKAPARK - EŞEN ÇAYI - ÖLÜDENİZ

Sabah Saklıkent’e varış. Su ve doğanın ferahlığını yaşayarak Yakapark’ta alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından plaj çantamızla birlikte Saklıkent’e gidiyoruz. Buz gibi Eşen Çayı’nın oluşturduğu Saklıkent’te Kanyon yürüyüşümüzü yaptıktan sonra Ölüdeniz'e gidiyoruz. Babadağı’nın eteklerinde yemyeşil çam ormanları ile çevrili turkuaz denizin ve çam ağaçlarının çevrelendiği Ölüdeniz’de yüzme molamızın sonrasında Konaklama yapacağımız otele yerleşme ve akşam yemeğimizin ardından turistik sokaklarda keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz.


3. Gün: DALYAN - İZ TUZU PLAJI - KRAL KAYA MEZARLARI - MARMARİS

Sabah otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Dalyan’a hareket ediyoruz. Dalyan’da bizi bekleyen teknemize binip öğle yemeğimizi alacağımız restorana gidiyoruz. Alacağımız öğle yemeğimizin ardından Caretta Caretta Kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı İz Tuzu Plajını, Caunos Antik Kent Kalıntıları ve Kral Mezarlarını ve Sazlıkları gördükten sonra İz Tuzu Plajında serbest zaman veriyoruz. Muhteşem güzellikte ki sahilde deniz keyfimizin ardından teknemizle Dalyan’a dönüş ve otobüsümüzle Marmaris’e hareket. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuzun ardından konaklama yapacağımız 4* Otel’e varış. Odalara yerleştikten sonra akşam yemeği ve barlar sokağında eğlence.


4. Gün: GÖKOVA TEKNE TURU - AZMAK ÇAYI - KLEOPATRA PLAJI - İNCE KUM - LACİVERT KOY

Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 09.00 da Gökova’ya hareket ediyoruz. İlk olarak küçük teknelerle Azmak Çayında berrak su içerisinde seyrine doyamayacağınız akvaryum turumuza çıkıyoruz. Azmak Başı tekne turumuzun ardından yine Gökova’da bizi bekleyen diğer büyük teknemizle (ekstra) yemekli tekne turumuza başlıyoruz. Lacivert Koy, İnce Kum, Sualtı Mağarası ve Kleopatra Plajlarında yüzme molası vereceğiz. Akşam saatlerinde varacağımız Gökova’da bizi bekleyen otobüsümüzle tekrar Marmaris’e dönüş, otelde akşam yemeği ve barlar sokağında eğlence.


5. Gün: BODRUM - TURGUTREİS - GÜMÜŞLÜK - TÜRKBÜKÜ - BARLAR SOKAĞI

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 08.00 da Bodrum’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuğumuzun ardından varacağımız Bodrum’da Türkbükü’ne hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz plaj – yüzme molası sonrasında Turgutreis Çarşısı, Gümüşlük Koyu gezilerimizi yapıp konaklayacağımız otele varış ve dinlenme. Otelde alacağımız akşam yemeği sonrasında Bodrum Barlar Sokağına gidiyoruz. Eğlencemizin ardından geç saatte otele dönüş ve dinlenme.


6. Gün: GÜMBET - TEKNE TURU - KARGI PLAJI - DALGIÇ KOYU - LADY BEACH - ADABOĞAZI

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 09.00 da Gümbet’e hareket ediyoruz. Burada bizi bekleyen teknemizle Akvaryum Koyu, Bağla Koyu, Kargı(Deve Plajı), Adaboğazı, Dalgıç Koyu veya Lady Beach yüzme molalarımızı veriyoruz. . Tekne turu sonunda Gümbet Merkez’de Serbest zaman ve  otelimize hareket.  otele varış ve dinlenme. Otelde alacağımız akşam yemeği sonrasında Bodrum Barlar Sokağına gidiyoruz. Eğlencemizin ardından geç saatte otele dönüş ve dinlenme.


7. Gün: BODRUM - DENİZLİ - PAMUKKALE - DİNAR - KONYA - ADANA

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Denizli’ye hareket. Denizli’de Pamukkale ve Traverten gezimizi yapıp Adana’ya hareket ediyoruz. Dinar – Çay – Konya yol üzeri sabah Adana’ya varış. Bir başka turda görüşmek üzere…


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ

* Plaj malzemelerinizi Unutmayınız,

* Rehber, Turun Gidişatını  Etkileyecek Olumsuz Yol Ve Benzeri

* Hava  Koşullarında  Programı Değiştirme Hakkına Sahiptir.

* 3 Kişilik Odalarda 3. Yatak Ek Yatak Tarzındadır.

* Koltuk Numaraları Kayıt Esnasında Müsaitliğe  Göre

Verilmektedir.

* Sezon Yoğunluğundan Dolayı Belirtilen Otellerde Benzeri 

Kalitedeki Oteller İle Değişiklik Yapılabilir

Güney Ege Turu Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..