Telefon 03224591616 - 0545 459 16 16 WhatsApp 0545 459 1616

Batı Karadeniz Turu ( BAYRAM PROGRAMI )

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
750.00 TL
Açılama
SİNOP - KASTAMONU - AMASRA - SAFRANBOLU
Tarihler
25 Ekim
Gezilecek Yerler
Hamsilos Fyiordu - Cam Teras - Münire Medresesi - İnce Kaya Kanyonu- Hıdırlık Tepesi
Kalkış Noktaları
Adana İstasyon Meydanı
Geceleme
3 Gece / 4 Gün (2 Gece Konaklama)
Konaklama
Kastamonu Ve Safranbolu Konaklama
Ulaşım
Lüks Turizm Araçları İle Ulaşım

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

 

BATI KARADENİZ 

 

HAMSİLOS FİYORDU - CAM TERAS - MÜNİRE MEDRESESİ - İNCE KAYA KANYONU - HIDIRLIK TEPESİ

 

GEZİ TARİHLERİ 

19 - 22 NİSAN,  09 - 12 MAYIS, 04 - 07 HAZİRAN (RAMAZAN BAYRAMI), 25 - 28 EKİM 2019

 

1. Gün: Adana - Sinop

Saat 19.00’da istasyon meydanında buluşmamızın ardından saat 19.30’da Niğde - Kayseri - Çorum - Boyabat yol güzergâhından Sinop’a hareket ediyoruz.


2. Gün: Sinop - Kastamonu

Sabah 07.30 sularında varacağımız Sinop’ta alacağımız kahvaltımızın ardından ülkemizin kuzeydeki en uç şehri olan Sinop’u keşfe başlıyoruz. Şimdilerde müze olarak kullanılan ve yüzlerce roman, dizi, film ve şarkıya konu olmuş,  birbirinden dramatik hayat hikâyelerinin yaşandığı Sinop Kapalı Cezaevi’ni gezeceğiz. Sonrasında şehrin tarihi sokaklarında yürüyüş yapacağımız serbest zaman esnasında Kale Burçları görüldükten sonra Türkiye’de fiyort oluşumuna tek örnek olan Hamsilos Fiyordu’na gidiyoruz. Doğa harikası Hamsilos görüldükten sonra ekstra öğle yemeğimizi alacağımız restorana gidiyoruz. Mantısı ile ünlü bu restoranda alacağımız ekstra öğle yemeğimizin ardından Kastamonu’ya hareket ediyoruz. Kastamonu’da, Şerife Bacı ve Atatürk Anıtı, Nasrullah Köprüsü ve Nasrullah Meydanı görüldükten sonra Münire Medresesi El Sanatları Çarşısı’na gidiyoruz. Çarşıda vereceğimiz kısa kahve molamızın ardından konaklama yapacağımız 5* İksir Resort Otele varış ve akşam yemeği sonrası geceleme.


3. Gün: Amasra - İncekaya Kanyonu - Cam Teras

Saat 07.00’da alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.30 otelden ayrılıp Eflani, Ovacuma yol üzeri Amasra’ya hareket. Manzaralı bir yolculuk sonrası varacağımız Amasra’da; Amasra Kalesi, Kemere Köprüsü, görülmesi ve Çekiciler Arastasında serbest zaman alışveriş imkânı… Balık ve Salatası ile meşhur restoranda alacağımız ekstra öğle yemeğimizin ardından Safranbolu’ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saat sonra varacağımız Safranbolu’da ilk olarak Cam Teras’a gidiyoruz. İncekaya Kanyonu üzerinde yapılan terası ve manzarasını gördükten sonra konaklayacağımız otele hareket ediyoruz. Butik tarzdaki otelimizde alacağımız akşam yemeği sonrası geceleme.


4. Gün: Safranbolu - Adana

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın sonrasında saat 08.00’da otelden ayrılıp Safranbolu gezimize başlıyoruz. İlk olarak Hıdırlık Tepesi’ne çıkıyoruz. Türklerin kente geldiklerinde ilk durakladıkları ve belli bir süre yaşadıkları hıdrellez ve yağmur duası kutlamalarını yaptıkları yer olan Hıdırlık Tepesinden önce eski Safranbolu’yu rehberimiz anlatımında tanıyacağız ve kısa bir fotograf molasının sonrasında geçmişe yolculuğumuza başlıyoruz. Kısa bir yürüyüş sonrasında kendinizi hala Osmanlı dönemini yaşayan bir konağın önünde bulacaksınız. Kaymakamlar Evi. Konağın ilginç mimarisi ve o dönemin yaşam tarzı sizleri büyüleyecek. Kaymakamlar evi gezimizin ardından yürüyüşümüze devam ediyoruz ve Safranbolu’nun konaklama ve ticaret merkezi olan Cinci Han’ı görerek Arasta Çarşısına geliyoruz. Burada ahşap ve bez dokuma ürünlerden satın alabilirsiniz, yol boyunca size ikram edilen safranlı lokumların tadına bakabilir ve bunlardan satın alabilirsiniz. Safranbolu gezimizin ardından Ankara – Aksaray – Pozantı yol güzergâhından Adana’ya hareket ediyoruz. Geç saatte Adana’ya varış.


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ
25 Ekim
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
25.10.2019750.00 TL890.00 TL 750.00 TL0 - 2 Yaş 90.00 TL
3 - 6 Yaş 390.00 TL
7 - 12 Yaş 590.00 TL
0 - 2 Yaş 90.00 TL
3 - 6 Yaş 390.00 TL
7 - 12 Yaş 590.00 TL
Taksitler »

Sezon yoğunluğu dolayısı ile konaklama yapılan otelde veya şehirde değişiklik olabilir. Tur kalkışından 2 gün öncesinde bu konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Koltuklarımız numaralı olup ödeme esnasında makbuzunuza yazılacaktır. Kayıt esnasında vereceğiniz eksik bilgi dolayısı ile sigorta kapsamı dışında kalmanız sizin sorumluluğunuzdadır.

 

Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Geziye çıkmadan önce mutlaka MÜZE KART www.muzekart.com edinin. Gün içerisindeki gezilerimiz yürüyüş ağırlıklı olacağı için rahat kıyafetler tercih etmeniz önerilir.

Batı Karadeniz Turu ( BAYRAM PROGRAMI ) Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..