Telefon 03224591616 - 0545 459 16 16 WhatsApp 0545 459 1616

Yılbaşı'nda Derya Uluğ ile Batum / Gürcistan

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
Açılama
Horon / Tulum / Kemençe / Eğlence / Batum
Tarihler
Gezilecek Yerler
Ayder Yaylası - Fırtına Vadisi - Batum - Gürcistan
Kalkış Noktaları
Adana Şakirpaşa Havalimanı
Geceleme
3 Gece / 4 Gün
Konaklama
Ayder Butik Otel Ve Batum WELMOND SPA & CASİNO & HOTELDE
Ulaşım
Pegasus Havayolları + Anadolu Jet

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

2019'a En Güzel Anılarının ile Girmek İçin.....

''DERYA ULUĞ '' ile YILBAŞINDA

BATUM / GÜRCİSTAN 

ve 

AYDER YAYLASI

Pegasus Havayolları ve Anadolu Jet ile.... 

3 Gece / 4 Gün 
 

1. Gün: 29 Aralık 2018 Cumartesi: Adana - Trabzon - Rize - Ayder - TULUM & HORON GECESİ

Saat 12.30 da Adana Şakirpaşa Havalimanı / Dış Hatlar Terminalinde Samba Tur acenta görevlisi ile buluşup işlemlerimizi yaptıktan sonra saat 14.00’da Trabzon Havalimanına PC 3706 Sefer sayılı Pegasus Havayolları ile gidiş. Saat 15.20 İniş ve valiz alımı sonrası bizi bekleyen aracımıza yerleşip Rize’ye doğru Karadeniz sahil hattını kullanarak devam ediyoruz.  Her mevsim yemyeşil doğası ile doğa turizminin göz bebeği olan Karadeniz’de yeni yıl alışverişlerimizi yapmak üzere Tekpa Rize Bezi alışveriş ve dokuma tanıtım atölyesinde vereceğimiz mola esnasında yöresel Karadeniz çayı içeceğiz. Buradan ayrıldıktan sonra tam mevsiminde Karadeniz hamsisini yiyeceğimiz restorana geleceğiz. Alacağımız yemek sonrası Ayder Yaylasına çıkıyoruz. Ayder’de konaklama yapacağımız butik yayla oteline varış ve alacağımız akşam yemeği sonrasında tulum eşliğinde horon eğlencesi ve geceleme.


2. Gün: 30 Aralık 2018 Pazar: Çamlıhemşin - Fırtına Deresi - Tmisvat Köprüsü - Batum – GÜRCÜ GECESİ EĞLENCESİ

Sabah otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Ayder’de yayla yürüyüşü için vereceğimiz serbest zaman sonrasında Sarp Sınır Kapısı’na hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde Tmisvat Köprüsünün yanında kısa bir mola vereceğiz bu esnada dileyen misafirlerimiz Fırtına Deresi üzerinde gerilen halatlar üzerinde kurulan ve düzenek ile gerçekleştirilen Zipline aktivitesini deneyebilirler. Sarp Kapısına varış ve geçiş işlemlerimiz sonrasında Gürcistan’ın yükselen değeri Batum’u gezmeye başlıyoruz. Öncelikle yol üzerinde Gonio (Apsaros) Kalesi, St. Andrew anıtını görüyor ve Çoruh Nehri’nin üzerinden geçiyoruz. Sahil yolunu takip ederek mimari farklılıkları izleyerek Türk sokağının bulunduğu mevkii de inerek yürüyüşümüze başlıyoruz. Yaklaşık yarım saat sürecek yürüyüşümüz esnasında Türk Sokağı, Piazza Meydanı, Ermeni Katolik Kilisesi, Orta Camii, Avrupa Meydanı, Medea Heykeli, Tiyatro Meydanı, Poseidon Heykeli gibi noktaları görerek Mor Plaja geçiyoruz. Mor Plajda dileyen misafirlerimiz yemeklerini yiyebilir, dileyen misafirlerimiz ise gezilerine devam edebilirler. (Haçapuri ve Armut suyunun tadına bakabilirsiniz). Mitolojik heykellerle süslü parklarla çevrili plaj çevresinde vereceğimiz serbest zaman sonrasında Batum’da konaklama yapacağımız 4* Welmond Hotel’e geliyoruz.  Hoş geldin kokteyllerimizi içip odalarımıza yerleştikten sonra serbest zaman. Otel Türk Hamamı ve Spa kullanımı yapabilir ve yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Akşam rehberimizin vereceği saatte lobide buluşup Gürcü mutfağının lezzetlerini tatmak ve eğlenceli bir akşam yemeği almak üzere restorana hareket ediyoruz. Eğlenceli bir gecenin sonunda otele dönüş ve geceleme. Dileyen misafirlerimiz geceye Casino’da devam edebilir.


3. Gün: 31 Aralık 2018 Pazartesi: Batum – DERYA ULUĞ İLE YILBAŞI GALASI

Sabah otelde alacağımız kahvaltımızın ardından otelden 10.00’da Botanik Park gezimizi yapmak üzere otelden ayrılıyoruz. Karadeniz’in kıyısında Mtsvane Kontskhi bölgesinde yer alan Batum Botanik Bahçesi, 108,7 hektarlık yayıldığı alanla dünyanın en büyük botanik parkları arasında yer alıyor. 5000’den fazla bitki türü barındıran bahçede, Kafkasya’ya özgü yarı tropik bitkilerin yanı sıra Uzak Asya, Yeni Zelanda, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Himalayalar, Avustralya ve Akdeniz bitkilerinin sergilendiği bölümlerinde bulunduğu Parkı 2 saat kadar gezeceğiz. Botanik Bahçesi’nin ardından teleferik ile manzara terasına çıkabilirsiniz.  Günün sonunda otelimize dönüş ve gala için hazırlık… İlk olarak geceye otelin yeni yıl kokteyli ve resepsiyonu ile başlıyoruz. Sürpriz hediyeler ve çekilişler sonrası saat 19.00 itibari ile otelde alacağımız açık büfe akşam yemeği ardından Derya ULUĞ konseri ile geceye devam ediyor ve yepyeni bir yıla merhaba diyoruz. Sağlık, mutluluk ve bol kazançlı bir yıl olması dileği İle… HOŞGELDİN 2019

NOT: ÇOCUKLAR İÇİN AYRICA ÇOCUK EĞLENCE SALONU VE TÜRKÇE BİLEN BAKICILAR EŞLİĞİNDE UYKU ODALARI DA MEVCUTTUR.


4. Gün: 01 Ocak 2019 Salı: Batum - Trabzon - Adana

Günaydın yeni yılın ilk sabahında rahat bir uyanma süresi sonrası otelden çıkış yapacağımız saat olan 13.30’a kadar otelin sizler için hazırladığı zengin Brunch & Kahvaltınızı rahat rahat alabilir ve dilerseniz öncesinde veya sonrasında otel Türk Hamamı & SPA gibi imkanlarından faydalanabilirsiniz. Saat 13.30 otelden ayrılıp Sınır Kapısına hareket ediyoruz. Türkiye’ye geçiş işlemlerimizin ardından Trabzon Havalimanına varış ve Check / İn işlemleri sonrası 16.25’da ANADOLU JET Havayollarına ait TK7431 sefer sayılı uçak ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. Saat 18.20 Sabiha Gökçen iniş ve sonrasında saat 19.15 kalkışlı TK7262 sefer sayılı uçak ile Adana’ya hareket. 20.45 Adana’ya iniş ve turumuzun sonu. Bir başka turda buluşmak dileğiyle…


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ

  • 18 yaş altı kişilerin anne ve babalarından muvafakatname almaları gerekmektedir.(Sadece anne ile seyahat edenlerin babadan, sadece baba ile seyahat edenlerin anneden, her ikisi hariç diğer 3.kişi ile seyahat edenlerin hem anne hem babadan muvafakatname almaları gerekmektedir.)
  • Batum’a çıkacak misafirlerimizin kimliklerini eski ise yenilemeleri gerekiyor. Aksi takdirde Gürcistan’a giriş yapamazsınız. Pasaportunuz var ve süresi yeterli ise pasaportla da geçiş yapabilirsiniz.
  • Gürcistan kurallarına göre yanınızda çok fazla ilaç geçiremiyorsunuz. Günlük kullanacağınız kadar ilacı yanınızda bulundurmanız geçişinizi kolaylaştıracaktır.
  • Son yıllardaki Ohal sebebi ile hakkınızda açılmış soruşturma veya yasal takip süreciniz varsa veya yakın zamanda sonlanmışsa çıkışınızı etkilemekle beraber yeniden yasal sürece girebilirsiniz böyle bir durumu rehberinizle kapı işlemleri öncesinde paylaşmanız tavsiye edilir.
  • Sarp sınır kapısı otobüsten inildikten sonra yaya olarak geçiş ile son bulmaktadır. Rehberinizin talimatlarını iyi dinlemeniz ve Batum girişinde polis veya Gürcü vatandaşları ile herhangi bir tartışmaya girmemenizi verilen talimatları uygulamanızı rica ederiz.

Yılbaşı'nda Derya Uluğ ile Batum / Gürcistan Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..