Telefon 03224591616 - 0545 459 16 16 WhatsApp 0545 459 1616

Salda Gölü Turu & Pamukkale

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
Açılama
En Güzel Kokulu Gezi
Tarihler
Gezilecek Yerler
Denizli - Pamukkale - Isparta
Kalkış Noktaları
Adana İstasyon Meydanı
Geceleme
1 Gece - 2 Gün
Konaklama
4* Otelde Konaklama
Ulaşım
Lüks Turizm Araçları ile...

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

LAVANTA BAHÇELERİ

TÜRKİYE’NİN MALDİVLERİ SALDA GÖLÜ

DENİZLİ – ISPARTA – PAMUKKALE – HİERAPOLİS

TARİHLER

13-15 TEMMUZ / 20-22 TEMMUZ / 27-29 TEMMUZ 2018

(1 GECE – 2 GÜN)

ÖNEMLİ BİLGİ: TEMMUZ 2019 TARİHLERİNE DENK GELEN TURLARIMIZDA 2. GÜN LAVANTA BAHÇELERİ İLE ÜNLÜ KUYUCAK KÖYÜ GEZİMİZDE PROGRAMA DAHİL EDİLECEKTİR. BU TARİHLER DIŞINDA KUYUCAK KÖYÜ PROGRAMDA YER ALMAYACAKTIR.

1. Gün:

Saat 22.30’da istasyon meydanında buluşma ve 23.00’da Konya yol güzergâhından Isparta’ya hareket ediyoruz.


2. Gün:

Sabah saatlerinde Isparta’ya varış ve burada alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından göller bölgesinin gül kokulu şehrinde yapacağımız panoramik şehir turumuzun ardından Salda Gölü’ne hareket. Türkiye’nin Maldivleri olarak ün yapan göl kenarında, bembeyaz kumların çevrelediği, mavinin her tonuna ev sahipliği yapan ve suyunun tatlı olma özelliği ile turistlerin ilgisini çeken gölde dileyen misafirlerimiz yüzebilirler. Salda Gölünde geçireceğimiz zamanımızın ardından Denizli’ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik yolculuk sonrasında varacağımız Denizli’de panoramik şehir turu yapıyoruz. Ege’nin hızlı gelişen şehrinde buldan bezlerinin satıldığı tekstil mağazasını gezdikten sonra Pamukkale’ye gidiyoruz. Bergama Kralının eşi Hiera adına yaptırdığı Hierapolis Antik Kenti içerisinde, Sütunlu Yol, Nekropol, Antik Tiyatro, Travertenler gezilerimizi yapıp konaklayacağımız 4* otele hareket ediyoruz. Otelde alacağımız akşam yemeğimizin ardından geceleme


3. Gün:

Günaydın, otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Lavanta Tarlaları ile ünlü Kuyucak Köyü’ne gidiyoruz.  Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuk sonrasında varacağımız Kuyucak Köyü’nde Lavanta Tarlalarında geçireceğimiz serbest zamanımızın ardından fotoğraf çekimlerimizi ve lavanta ürünlerinden alışverişlerimizi tamamladıktan sonra Isparta’ya hareket ediyoruz. 1 saatlik yolculuk sonrası Isparta’ya varış ve şehir merkezinde vereceğimiz kısa serbest zaman esnasında lokum – gülsuyu ve şekerleme alışverişi yaptıktan sonra Eğirdir’e hareket. Ülkemizin 4 büyük gölü olan Eğirdir Gölü kenarında yürüyüş ve Selçuklu eseri olan Dündarbey Medresesi ve Hızırbey Camii gezileri ardından Beyşehir Gölü’nü görerek Konya - Ereğli yolu üzerinden Adana’ya hareket ediyoruz. Geç saatte Adana’ya varış ve turumuzun sonu. Bir başka turda görüşmek dileğiyle


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ

* Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir.
* Geziye çıkmadan önce mutlaka MÜZE KART www.muzekart.com edinin. Gün içerisindeki gezilerimiz yürüyüş ağırlıklı olacağı için rahat kıyafetler tercih etmeniz önerilir.
* Bu turumuzda 1. Gün Salda Gölü ve Pamukkale Travertenleri gezilerimizde Plaj Kıyafetlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Valizinizin haricinde 1 adet el veya sırt çantasına Havlu & Bornoz, Mayo & Şort, Terlik ve yedek kıyafet mutlaka bulundurunuz. Aksi takdirde pişmanlık yaşayabilirsiniz.

 

Salda Gölü Turu & Pamukkale Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..