Telefon 03224591616 - 0545 459 16 16 WhatsApp 0545 459 1616

FETHİYE & MARMARİS TURU

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
Açılama
FETHİYE & MARMARİS TURU
Tarihler
Gezilecek Yerler
YAKAPARK- SAKLIKENT - PATARA - FETHİYE - ÖLÜDENİZ - DALYAN - İZTUZU PLAJI GÖKOVA - AZMAK ÇAYI
Kalkış Noktaları
İSTASYON MEYDANI
Geceleme
3 GECE 4 GÜN
Konaklama
4 YILDIZLI OTELLERDE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
Ulaşım
LÜKS OTOBÜSLERLE KONFORLU BİR SEYAHAT

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

 

3 GECE 4 GÜN

 

FETHİYE - MARMARİS TURU

 

YAKAPARK- SAKLIKENT - PATARA  - FETHİYE - ÖLÜDENİZ - DALYAN - İZTUZU PLAJI

 

GÖKOVA - AZMAK ÇAYI - KLEOPATRA PLAJI -  PAMUKKALE

 

MASMAVİ TURKUAZ KOYLARDA EN GÜZEL YAZ TATİLİ

 

1. Gün: 14 HAZİRAN 2018

Saat 19.30’da istasyon meydanında buluşmamızın ardından saat 20.00’da Pozantı – Ereğli – Konya – Akseki – Manavgat yol güzergâhından Saklıkent’e  hareket ediyoruz.

 


2. Gün: 15 HAZİRAN 2018

Sabah Saklıkent’e varış. Su ve doğanın ferahlığını yaşayarak Yakapark’ta alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından plaj çantamızla birlikte Saklıkent’e gidiyoruz. Buz gibi Eşen Çayı’nın oluşturduğu Saklıkent’te Kanyon yürüyüşümüzü yaptıktan sonra Patara Plajına gidiyoruz. Koruma altındaki eşsiz plajlarımızdan olan Patara’da vereceğimiz serbest zaman sonrasında Babadağı’nın eteklerinde yemyeşil çam ormanları ile çevrili turkuaz denizin ve çam ağaçlarının çevrelendiği Ölüdeniz’de yüzme molamızın sonrasında Konaklama yapacağımız otele yerleşme ve akşam yemeğimizin ardından turistik sokaklarda keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz.

 


3. Gün: 16 HAZİRAN 2018

Sabah otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Dalyan’a hareket ediyoruz. Dalyan’da bizi bekleyen teknemize binip öğle yemeğimizi alacağımız restorana gidiyoruz. Alacağımız öğle yemeğimizin ardından Caretta Caretta Kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı İz Tuzu Plajını, Caunos Antik Kent Kalıntıları ve Kral Mezarlarını ve Sazlıkları gördükten sonra İz Tuzu Plajında serbest zaman veriyoruz. Muhteşem güzellikte ki sahilde deniz keyfimizin ardından teknemizle Dalyan’a dönüş ve otobüsümüzle Marmaris’e hareket. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuzun ardından konaklama yapacağımız 4* Otel’e varış. Odalara yerleştikten sonra akşam yemeği ve barlar sokağında eğlence.

 


4. Gün: 17 HAZİRAN 2018

Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 09.00 da Gökova’ya hareket ediyoruz. İlk olarak küçük teknelerle Azmak Çayında berrak su içerisinde seyrine doyamayacağınız akvaryum turumuza çıkıyoruz. Azmak Başı tekne turumuzun ardından yine Gökova’da bizi bekleyen diğer büyük teknemizle (ekstra) yemekli tekne turumuza başlıyoruz. Lacivert Koy, İnce Kum, Sualtı Mağarası ve Kleopatra Plajlarında yüzme molası vereceğiz. Akşam saatlerinde varacağımız Gökova’da bizi bekleyen otobüsümüzle tekrar Marmaris’e dönüş, otelde akşam yemeği ve barlar sokağında eğlence.


5. Gün: 18 HAZİRAN 2018

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Denizli’ye hareket. Denizli’de Pamukkale ve Hierapolis Antik Kenti gezilerimizi yapıp Adana’ya hareket ediyoruz. Dinar – Çay – Konya yol üzeri gece  Adana’ya varış. Bir başka turda görüşmek üzere…


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ

 

Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Geziye çıkmadan önce mutlaka MÜZE KART www.muzekart.com edinin. Gün içerisindeki gezilerimiz yürüyüş ağırlıklı olacağı için rahat kıyafetler tercih etmeniz önerilir. 

 

FETHİYE & MARMARİS TURU Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..