Telefon 03224591616 - 0545 459 16 16 WhatsApp 0545 459 1616

İstanbul & Edirne (UÇAKLI)

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
Açılama
Pegasus Havayolları İle Uçaklı Program
Tarihler
Gezilecek Yerler
Büyük Ada - Boğaz Turu - Pier Loti - Haliç - Çamlıca Tepesi - Beyoğlu
Kalkış Noktaları
Adana Şakirpaşa Havalimanı
Geceleme
2 Gece 3 Gün
Konaklama
4*lı Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama
Ulaşım
Lüks Otobüslerle Konforlu Seyahat

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

İSTANBUL & EDİRNE

 

BÜYÜK ADA - BOĞAZ TURU - PİER LOTİ - HALİÇ - ÇAMLICA TEPESİ - BEYOĞLU

 

KONFORLU ARAÇLARLA ULAŞIM + 4* OTEL KONAKLAMASI + PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

 

21 - 23 NİSAN 2018, 28 - 30 NİSAN 2018, 15 - 17 HAZİRAN 2018, 27 - 29 EKİM 2018

 

1. Gün:

Adana Şakirpaşa havalimanı dış hatlar terminalinde saat 04.30 da buluşma ve biletleme işlemleri sonrası saat 05.40’da, Pegasus Hava Yolları PC 2099 sefer sayılı uçağı ile Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. 07.10 İstanbul’a varış ve valizlerimizi aldıktan sonra bizi bekleyen tur aracımıza yerleşip turumuza başlıyoruz. İstanbul Kartal’da alacağımız kahvaltı sonrası Adalar turu ile gezimize başlıyoruz. Marmara Denizi’nin masmavi sularında Kınalıada, Burgazada, Heybeliada’yı görerek adaların incisi Büyükada’ya varıyoruz. Adada alacağımız ekstra öğle yemeğimizin ardından fayton veya bisiklet turu yapabilirsiniz. Büyükada gezimizin ardından tekrar vapura biniş ve bu sefer farklı bir rotayı izleyerek Eminönü İskelesine geliyoruz. Kız Kulesi, Topkapı Sarayı, Galata Köprüsü manzaraları eşliğinde vapurdan indikten sonra Fetih 1453 Panorama Müzesini ziyaret ediyoruz. İstanbul Fethinin canlandırıldığı görsel müzeden çok etkileneceksiniz. Müze gezimizin ardından Pier Lotiye gidiyoruz. Eşsiz Haliç manzarasına sahip tepede yorgunluk kahvelerimizi içtikten sonra konaklama yapacağımız otele hareket. Otelde alacağımız akşam yemeği sonrası geceleme.


2. Gün:

Otelde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.30 da otelden ayrılıp Edirne’ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuk sonrasında 92 yıl boyunca Osmanlıya başkentlik yapan Edirne’ye varıyoruz. İlk olarak şifahane olarak kullanılmış ve tıp alanında sayısız başarılarla tedavi yöntemi uygulanmış Yıldırım Beyazid Külliyesi gezisini yapıyoruz. Su, Ney Sesleri ile ruhsal bozuklukları, Bitkisel ilaçlar ile cerrahi uygulamalar yapılan şifahanenin mistik ortamını gördükten sonra, Tarihi Kırkpınar Güreşleri Alanı’na gidiyoruz. Güreş alanı ve Osmanlı savaş tabyalarını gördükten sonra Edirne şehir merkezine geliyoruz. Şehir merkezinde tarihi arastaları gezmek ve (ekstra) öğle yemeğimizi almak üzere serbest zaman veriyoruz. Edirne’ye özgü ciğer tadabilirsiniz. Serbest zaman sonrası Mimar Sinan’ın ustalık eseri olan Selimiye Camisi’ni geziyoruz. İhtişamlı mimarisi ile sizleri hayran bırakacak Selimiye gezisi sonrasında Meriç ve Tunca Nehirlerinin bereketli toprağı Edirne’yi geride bırakıp İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Otelde alacağımız akşam yemeğimizin ardından İstanbul gece turuna çıkıyoruz. Taksim – Beyoğlu - Çiçek Pasajı turumuzun ardından otele dönüş ve geceleme.


3. Gün:

Otelde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.30 da otelimizden ayrılıp Boğaz Turumuzu yapmak üzere Kabataş İskelesi’ne gidiyoruz.  Buradan tekne ile boğaz turumuza çıkıyoruz. Dolmabahçe Sarayı, Kuleli Askeri Lisesi, Ortaköy Camii, Galatasaray Adası, Rumeli Hisarı, Anadolu Hisarı, Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi / 15 Temmuz Köprüleri, Beylerbeyi Sarayı ve birçok yalı ve kasrı göreceğimiz Boğaz Turumuzu yapıyoruz. Boğaz turu sonrası Çamlıca Tepesine çıkmak üzere aracımız ile hareket ediyoruz. Boğaz manzaralı kahve molası sonrasında Çamlıca Tepesi’nden ayrılıp Sabiha Gökçen Havalimanına gidiyoruz. Saat 14.00 sularında Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve biletleme işlemleri sonrası saat 17.15’te Pegasus Hava Yolları PC2092 sefer sayılı uçağı ile Adana Şakirpaşa Havalimanı’na hareket. Saat 18.40 Adana’ya iniş ve turumuzun sonu. Samba Turizm’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz…


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ

Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Geziye çıkmadan önce mutlaka MÜZE KART www.muzekart.com edinin. Gün içerisindeki gezilerimiz yürüyüş ağırlıklı olacağı için rahat kıyafetler tercih etmeniz öneririz.  3 Kişilik odalarda genellikle ek yatak uygulamasının olduğunu bilerek kayıt yaptırdığınızı kabul eder iyi tatiller dileriz.

İstanbul & Edirne (UÇAKLI) Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..