Telefon 03224591616 - 0545 459 16 16 WhatsApp 0545 459 1616

İstanbul & Adalar & Şile & Ağva

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
840.00 TL
Açılama
Şimdi İstanbul` da Olmak Vardı
Tarihler
25 Ekim
Gezilecek Yerler
İstanbul - Büyük Ada - Eminönü - Pier Loti - Boğaz Turu
Kalkış Noktaları
İstasyon Meydanı
Geceleme
2 Gece 3 Gün
Konaklama
4*lı Oteller'de Yarım Pansiyon Konaklama
Ulaşım
Lüks Otobüslerle Konforlu Seyehat

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

 İSTANBUL 

BÜYÜKADA - BOĞAZ TURU - PİER LOTİ - HALİÇ - ÇAMLICA TEPESİ - BEYOĞLU 

KONFORLU ARAÇLARLA ULAŞIM + 4*LI OTEL KONAKLAMASI + PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ 

19-22 NİSAN 2019 , 25-28 EKİM 2019

1. Gün:

Saat 20.30’da istasyon meydanında buluşmamızın ardından saat 21.00’da Pozantı – Aksaray – Ankara – Bolu yol güzergâhından Maşukiye’ye hareket.


2. Gün:

Maşukiye’de alacağımız kahvaltımızın ardından yemyeşil doğa içerisinde güzel manzaralar eşliğinde yapay Şelale’ye doğru yürüyüş yapabilirsiniz. Maşukiye’de geçireceğimiz serbest zaman ardından İstanbul’a varış ve burada bizi bekleyen tur aracımızla Ağva’ya hareket. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuğumuzun ardından Göksu Nehri’nin kolları arasında yemyeşil bir sahil kasabası olan Ağva’ya varış. Göksu Nehri üzerinde yeşilin her rengini göreceğiniz ekstra tekne turuna çıkıyoruz. Tekne turu sonrasında sahile doğru yürüyüş yapıp yorgunluk kahvelerimizi içtikten sonra tekrar otobüsümüze geçiyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun ardından Şile’ye varış. Dünyanın en büyük 2. Deniz Feneri ve Ağlayan Kayalar gezilerimizin ardından Şile bezi alışverişi de yapabileceğiniz çarşıda serbest zaman veriyoruz. Ekstra öğle yemeğimizi aldıktan sonra Şile’den ayrılıp Polonezköy’e gidiyoruz. Polonezköy’de Hristiyan Mezarlığı ve Kilisesi, Zosia Teyze’nin Anı Evi, Arıcılık Müzesi gezilerimizi yapıp İstanbul’a hareket ediyoruz. Konaklama yapacağımız 4* Otel’e varış odalara yerleşme ve alacağımız akşam yemeği sonrası serbest zaman. İsteyen konuklarımız Taksim – Beyoğlu – Çiçek Pasajına giderek eğlenceli bir akşam geçirebilirler.


3. Gün:

İstanbul Kartal’da alacağımız kahvaltı sonrası Adalar turu ile gezimize başlıyoruz. Marmara Denizi’nin masmavi sularında Kınalıada, Burgazada, Heybeliada’yı görerek adaların incisi Büyükada’ya varıyoruz. Adada alacağımız ekstra öğle yemeğimizin ardından fayton veya bisiklet turu yapabilirsiniz. Büyükada gezimizin ardından tekrar vapura biniş ve bu sefer farklı bir rotayı izleyerek Eminönü İskelesi’ne geliyoruz. Kız Kulesi, Topkapı Sarayı, Galata Köprüsü manzaraları eşliğinde vapurdan indikten sonra Fetih 1453 Panorama Müzesini ziyaret ediyoruz. İstanbul Fethinin canlandırıldığı görsel müzeden çok etkileneceksiniz. Müze gezimizin ardından Pier Loti’ye gidiyoruz. Eşsiz Haliç manzarasına sahip tepede yorgunluk kahvelerimizi içtikten sonra konaklama yapacağımız otele hareket. Odalara yerleşme ve otelde alacağımız akşam yemeği sonrası geceleme..


4. Gün:

Otelde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.30 da otelimizden ayrılıp Boğaz Turumuzu yapmak üzere Kabataş İskelesi’ne gidiyoruz.  Buradan tekne ile boğaz turumuza çıkıyoruz. Dolmabahçe Sarayı, Kuleli Askeri Lisesi, Ortaköy Camii, Galatasaray Adası, Rumeli Hisarı, Anadolu Hisarı, Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi / 15 Temmuz Köprüleri, Beylerbeyi Sarayı ve birçok yalı ve kasrı göreceğimiz Boğaz Turumuzu yapıyoruz. Boğaz turu sonrası Çamlıca Tepesine çıkmak üzere aracımız ile hareket ediyoruz. Boğaz manzaralı kahve molası sonrasında Çamlıca Tepesi’nden ayrılıp Adana’ya hareket ediyoruz. Bolu – Ankara – Aksaray – Pozantı yol güzergâhından tahmini 23.30 – 01.00 sularında Adana’ya geç saatte varış. Samba Turizm’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz…


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ
25 Ekim
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
25.10.2019840.00 TL1020.00 TL 840.00 TL0 - 2 Yaş 100.00 TL
3 - 6 Yaş 490.00 TL
7 - 12 Yaş 690.00 TL
0 - 2 Yaş 100.00 TL
3 - 6 Yaş 490.00 TL
7 - 12 Yaş 690.00 TL
Taksitler »

Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Geziye çıkmadan önce mutlaka MÜZE KART www.muzekart.com edinin. Gün içerisindeki gezilerimiz yürüyüş ağırlıklı olacağı için rahat kıyafetler tercih etmeniz öneririz.  3 Kişilik odalarda genellikle ek yatak uygulamasının olduğunu bilerek kayıt yaptırdığınızı kabul eder iyi tatiller dileriz.

İstanbul & Adalar & Şile & Ağva Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..