Paris & Benelüx Turu
Lüksemburg & Paris & Brugge & Amsterdam
Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Paris & Benelüx Turu

TUR GENEL TANIMI

Herşey Dahil / Türk hava Yolları ile / Ekstra Tur Ücreti Yok!!!
Gezilecek Yerler: ALMANYA - FRANSA - LÜKSEMBURG - HOLLANDA
Kalkış Noktaları: ADANA ŞAKİRPAŞA HAVAALANI
Geceleme: 6 Gece / 7 Gün
Konaklama: Lüksemburg & Paris & Brugge & Amsterdam
Tarihler:
0.00
Tur Programını İndir (PDF)
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk 2. Çocuk  
Turunuza özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.
TUR PROGRAMI

 

PARİS & BENELÜX

 

ALMANYA - FRANSA - LÜKSEMBURG 

HOLLANDA

 

DUSSELDORF - LÜKSEMBURG (1) - REMİCH - SCHENGEN - PARİS

 

(3) – DİSNEYLAND

 

      BRUGGE - BRÜKSEL (1)  - AMSTERDAM (1) 

 

MARKEN & VOLENDAM

 

14 - 20 EKİM 2017

 

THY İLE ‘’ADANA ÇIKIŞLI’’

 

TÜM TURLAR & AKŞAM YEMEKLERİ & YURTDIŞI HARCI &

SİGORTALAR & VERGİLER

 

 

DAHİL !!!

 

1. Gün: Adana – İstanbul – Dusseldorf – Lüksemburg

Sabah 02.30’da Adana Şakirpaşa Havalimanında buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Türk Havayolları TK 2451 sefer sayılı uçuş ile 03.50’de İstanbul’a hareket. 05.25’da İstanbul Atatürk Havalimanı’na varış ve pasaport işlemlerimizin ardından Türk Havayollarının TK 1523 sefer sayılı uçuşu ile 06.50’de Dusseldorf’a hareket. 09.00 ‘da Dusseldorf’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen otobüsümüze yerleştikten sonra Dusseldorf şehir turu ile Benelüx Turumuza başlıyoruz. Düsseldolf kentini otobüsümüz ile birlikte panoramik olarak gördükten sonra, Lüksemburg’a doğru hareket ediyoruz. Lüksemburg şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus Vadisini, Eski Şehir Merkezini ve Dar Sokaklarını, Şehir Katedralini, Dükler Sarayını görme imkânına sahip olacağız. Geceleme Lüksemburg’daki otelimizde.


2. Gün: Lüxemburg - Remich – Schengen – Paris

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Paris’e hareket yol üzerinde Remich Kasabası’na uğradıktan sonra Ren Nehri’nin kolu olan Mosel Nehri’ni görüyoruz. Vereceğimiz molanın ardından Üç ülkenin birleştiği noktada bulunan Schengen’e ulaşıyoruz. Anıtın önünde çektireceğimiz hatıra fotoğrafı sonrası yaklaşık üç buçuk saatlik bir yolculuğun ardından Paris’e varıyoruz. Varışımızla yapacağımız şehir turumuzda. Trocadero Meydanı, Zafer Takı (Arc de Triomph), Champ d’Elysess, Concorde meydanı, III.Alexandre Köprüsü, Invalid, Napoleon’nun mezarının bulunduğu Dom Kilisesi, Seinne Nehri, Opera ve Louvre Müzesi Panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında olacaktır. Günün sonunda konaklayacağımız otele varış ve geceleme Paris’te otelimizde.


3. Gün: Paris – Eyfel Kulesi – Seine Nehri – Montmarte Tepesi – Notre Damme Katedrali

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından gezimize başlıyoruz. İlk durağımız Paris’in eşsiz manzarasını izleyeceğimiz Eyfel Kulesi… Burada kulenin ikinci katına çıkıp Paris’i panoramik izleme sansımız olacak, Eyfel Kulesi sonrası ikinci durağımız tekne ile Seine Nehri gezisi… Şehri ortadan ikiye ayıran Seine Nehri gezimiz sırasında ise Paris’in en önemli eserlerini vapurdan seyretme imkânı bulacağız. Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yasayacaksınız. Tekne turumuz esnasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi Cite Adası, Adliye sarayı Conciergerie Hapishanesi, Louvres Sarayı gibi Paris’e sembol olmuş binaları göreceğiz. Tekne turu sonrasında tur aracımızla, şehrin en hareketli noktalarından geçerek bohem yaşamının hala devam ettiği Montmarte Tepesi’ne, fünikülerle çıkacağız. Burada Sacre – Coeur‘ü (Adaklar Kilisesi) göreceğiz. Bu meydan da isteyen yolcularımız serbest zaman esnasında portrelerini yaptırabilirler. Resssamlar Tepesini gezdikten sonra vergisiz parfüm saat ve hediyelik eşyaları alabileceğimiz dükkânları ziyaretimizden sonra Paris ile bütünleşen Notre Damme Katedral ‘ini görüp devamında otele dönüş akşam yemeği ve dinlenme.


4. Gün: Paris – Disneyland

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası, Disneyland’a gidiyoruz. Herkese hayallerin son noktasını sunan Disneyland’da yediden yetmişe her yaşa hitap eden çocukluğunuzdan kalan masal kahramanları ile tanışma fırsatı bulacaksınız. Çocukluğunu tekrar yasamak isteyenler hız ve eğlence meraklıları için gün boyunca her iki parktaki aktiviteleri yasama fırsatı bulabileceksiniz. Bol eğlenceli bir günün ardından otele dönüş, akşam yemeği ve dinlenme.


5. Gün: Paris – Brugge – Brüksel

Sabah kahvaltısının ardından Belçika’nın rüya şehri Bruges’e gidiyoruz. ‘’Ölmeden önce görülmesi gereken 100 yer’’ adlı kitapta yer almış muhteşem bir orta çağ masalının içinde olmaya hazır mısınız? 2002 yılında Avrupa’nın kültür başkenti seçilen Bruges; Aynı zamanda kuzeyin Venedik’i olarak adlandırılmakta. Ortaçağdan bugüne kadar orijinalliğinden hemen hemen hiçbir şey kaybetmemiş bu masal şehri hep beraber tanırken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Kuğular ile dolu kanallar, manastırlar, Brugge’e özgü ortaçağ evleri ve muhteşem çevre düzeni… Ayrıca bu güzel şehirde rahibelerin el yapımı leziz çikolataları tadıp, gene rahibeler tarafından el yapımı dünyaca ünlü dantellerinden satın alabileceğiniz gibi Markt Meydanındaki cafelerde keyifli anlar geçirebileceksiniz. Bruges ziyaretimiz esnasında aynı zamanda yarım saat sürecek çok zevkli bir tekne turumuz oluyor. Brugge gezimizin ardından Brüksel’e hareket. Konaklama yapacağımız otele varış ve Brüksel’de geceleme.


6. Gün: Brüksel – Amsterdam

Sabah kahvaltısı ardından Brüksel gezisi ile güne başlıyoruz. Napolyon Bonapart’ın son savaşını yaptığı Waterloo savaş tarlalarını ziyaret edip, Savaş hakkında bilgiler alıyoruz. Waterloo sonrası, Expo, Atomium, Çin ve Japon Evleri, Kraliyet Sarayı ve Grand Palace görülecek yerler arasında. Brüksel gezimizin ardından rotamızı Amsterdam’a çeviriyoruz. 2,5 saatlik yolculuk sonrası Amsterdam’da, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun ardından Amsterdam’daki otele yerleşme. Geceleme otelinizde.


7. Gün: Amsterdam – İstanbul – Adana

Sabah kahvaltısının ardından Büyük Hollanda Turuna çıkıyoruz. Hollanda’nın en güzel köyleri ve şehirlerini içeren bu turumuzda ilk olarak Hollanda’nın tüm kartpostallarına konu olan ünlü değirmenler bölgesi Zaanse Schanse’a gidiyoruz. Değirmenleri yakından görüp fotoğrafladıktan sonra bir zamanlar geçimini balıkçılıkla sürdüren şirin Marken adası ikinci ziyaret noktamız olacak. Ellili yılların ortasında meydana taşkın ardından ada ile ana kara arasında yapılan set üzerinden adaya ulaştıktan sonra yürüyerek adayı geziyoruz. Adanın karakteristik sivri çatıl yeşil ve siyah evleri sizleri kendine hayran bırakacak. Liman bölgesinde serbest zamanın ardından Volendam’a geçeceğiz. Birbirinden çeşitli hediyelik eşya dükkânları aynı zamanda sizlere ucuz alışveriş imkânı sunacak. Öğle yemeği molası sonrası özel otobüsümüz ile Hollanda’nın gizli başkenti Den Hague (Lahey) şehrine hareket ediyoruz. Yol üzerinde Schevinengen’de durup okyanus ve uzun kumsalları görüyoruz. Lahey Adalet Divanı, Parlemento Binası, Savaş Suçları mahkemesini gördükten sonra çok özel bir Müze ziyaretimiz olacak. Ünlü Hollandalı ressam William Mestag tarafından yapılan panorama günün en güzel anını oluşturacak. Lahey sonrası Hollanda’nın en tarihi şehirlerinden olan Delft’e geçiyoruz. Ünlü Rönesans ressamı Vermeer’in İnci Küpeli Kızı yaptığı tarihi şehirde zaman yolculuğuna çıkacaksınız. Delft gezimizin ardından Amsterdam Havaalanına gidiyoruz. Thy kontuarında biletleme işlemlerimizi yaptıktan sonra Türk Hava Yolları TK 1956 sefer sayılı çağı ile saat 23.10’de İstanbul – Atatürk Havalimanına uçuyoruz. 21 Ekim 2017 Cumartesi Saat 03.35 inişimizi takiben, saat 05.00 TK 2454 THY Uçağı ile Adana’ya uçuş ve saat 06.30’ta Adana’da turumuzu sonlandırıyoruz.


DAHİL OLANLAR   DAHİL OLMAYANLAR

* THY tarifeli seferi ile Adana – İstanbul – Dusseldorf / Amsterdam - İstanbul - Adana ekonomi sınıf uçak bileti,

* Lüksemburg’da 1 Gece 4* Otelde Oda Kahvaltı Konaklama

* Paris’te 3 Gece 4* Otelde Oda Kahvaltı Konaklama, 

* Brüksel’de 1 Gece 4* Otelde Oda Kahvaltı Konaklama,

* Amsterdam’da 1 Gece 4* Otelde Oda Kahvaltı Konaklama,

* Otel & Restoranda 6 Adet Akşam Yemeği,

* Otellerde 6 Adet Kahvaltı,

* Özel otobüs ile programda belirtilen şehirlerarası ve havaalanı otel transferleri

* Programda belirtilen tüm turlar

* Bütün vergiler ve şehir giriş vergileri

* Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri & Acente Refakati

* Havalimanı Vergileri

* Yurt Dışı Çıkış Harcı,

* Özel Seyahat Sağlık Sigortası ve Güvence Paketi Poliçesi

 

* Vize Ücreti ve Servis Bedeli (140 €)

* Öğle Yemekleri + Programda yazılı olmayan tüm ekstra harcamalar,

* Müze, Tekne Turu ve Disneyland Park Biletleri – Giriş ÜcretleriHAREKET TARİHİ VE SAATLERİ

FİYATLAR


TUR NOTLARI

TUR OTELLERİ

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldıYardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

03224591616

Neden Biz?
Geniş Ürün Seçeneği

1,000 + Otel Seçeneği

Sürekli Canlı Destek

Çağrı Merkezimiz 7 Gün 24 Saat Sizi Arayabilir yada Siz Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz.

Benzer Turlar
Dubai - Sharjah - Abu Dhabi (MART)
5* Jood Palace Otelde Yarım Pansiyon Konaklama
13.03.2018
850.00'den itibaren
Girne & Magosa & Lefkoşa
4*lı Otel Konaklaması
23.03.2018
899.00 TL 'den itibaren
Girne & Magosa & Lefkoşa
4*lı Otel Konaklaması
14.04.2018
899.00 TL 'den itibaren
Baştan Sona Balkan Ülkeleri  Turu (NİSAN)
4* - 5* Otellerde Konaklama
11.04.2018
835.00'den itibaren
46 Kişi Online. Toplam Sayfa Gösterimi 4385860