Paris & Benelüx Turu (NİSAN)
Metz & Paris & Brüksel & Amsterdam
Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Paris & Benelüx Turu  (NİSAN)

TUR GENEL TANIMI

Herşey Dahil / Türk hava Yolları ile / Ekstra Tur Ücreti Yok!!!
Gezilecek Yerler: BELÇİKA - FRANSA - LÜKSEMBURG - HOLLANDA
Kalkış Noktaları: ADANA ŞAKİRPAŞA HAVAALANI
Geceleme: 6 Gece / 7 Gün
Konaklama: Metz & Paris & Brüksel & Amsterdam
Tarihler:
Tur Programını İndir (PDF)
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk 2. Çocuk  
Turunuza özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.
TUR PROGRAMI

 

PARİS & BENELÜX

 

BELÇİKA - FRANSA - LÜKSEMBURG 

HOLLANDA

 

LÜKSEMBURG - REMİCH - SCHENGEN - METZ (1) - PARİS (3)

ŞATOLAR - BRUGGE - BRÜKSEL (1) - DELF – ROTTERDAM  

AMSTERDAM (1) - MARKEN & VOLENDAM

 

21 - 28 NİSAN 2018

 

THY İLE ‘’ADANA ÇIKIŞLI’’

 

TÜM TURLAR & 5 AKŞAM YEMEĞİ & 1 ÖĞLE YEMEĞİ

YURTDIŞI HARCI & SİGORTALAR & VERGİLER DAHİL !!!

 

1. Gün: Adana - İstanbul / Lüksemburg – Remich - Schengen - Metz

Sabah 04.30’da Adana Şakirpaşa Havalimanında buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Türk Havayolları TK 2453 sefer sayılı uçuş ile 06.05’de İstanbul’a hareket. 07.40’da İstanbul Atatürk Havalimanı’na varış ve pasaport işlemlerimizin ardından Türk Havayollarının TK 1353 sefer sayılı uçuşu ile 09.10’de Lüksemburg’a hareket. 11.25 ‘da Lüksemburg’a varış ve havalimanında bizleri bekleyen otobüsümüze yerleştikten sonra turumuza başlıyoruz. Avrupa’nın yüz ölçümü ve nüfus yoğunluğu açısından en küçük ülkelerinden bir tanesi olan fakat kişi başı milli gelir açısından hatırı sayılır zenginliğe sahip Lüksemburg sakin yaşantısı ile ilginizi fazlasıyla çekecek. Petrus Vadisi’nin korunagelmiş doğası dar sokakların açıldığı küçük şehir meydanı, Katedral ve Dükler Sarayı kısa bir yürüyüş ile bitireceğiniz şehir turunda göreceğiniz güzelliklerdir. Lüksemburg gezimizin ardından Remich Kasabası'na gidiyoruz. Burada Almanya ile Lüksemburg'u birbirinden ayıran Moselle Nehri üzerindeki köprüden Remich'i görüyoruz. Remich’de kısa bir mola sonrası 3 ülke sınırının kesiştiği yol ayrımında aynı anda 3 ülke sınırına giriş ve çıkış yaparak yolumuza devam ediyoruz. Moselle Nehri boyunca eşsiz manzaralar görerek Schengen’e geliyoruz. Shengen Birliği Anıtı önünde fotoğraf molası sonrasıFransa’nın Lorraine Bölgesinde yer alan Metz’e hareket. Otele yerleşme ve akşam yemeği sonrası geceleme.


2. Gün: Metz- Paris - Montmarte Tepesi

Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Orta Çağ ve Rönesans dönemi eserlerinin yaygın olduğu Mosel ve Seille Nehri kıyılarında yer alan kentte panoramik şehir turu esnasında Almanlar Kapısı, Tren Garı ve Saint Loui Meydanı başlıca göreceğimiz yerlerdendir. Metz sonrası Paris’e yolculuk. Yaklaşık 3 saatlik yolculuk sonrası Paris’te ilk olarak füniküler ile Montmarte Tepesi’ne çıkacağız. Bohem yaşamının hala devam ettiği namı diğer ressamlar tepesinde Sacre - Coeur‘ü (Adaklar Kilisesi) göreceğiz. Paris’i kuş bakışı izleyebileceğiniz zaman sonrasında akşam yemeğimizi alıp konaklayacağımız otele yerleşme ve geceleme.


3. Gün: Paris - Eyfel - Seine Nehri Turu - Notre Damme Katedrali

Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Paris gezimize başlıyoruz. Tarih ve sanatın başkenti Paris’te ilk olarak Eyfel Kulesi’nin ikinci katına çıkıp Seine Nehri’nin etrafında bir birinden harika yapıları ve Paris’i panoramik olarak izleme sansımız olacak. Eyfel Kulesi sonrası ikinci durağımız tekne ile Seine Nehri gezisi… Şehri ortadan ikiye ayıran Seine Nehri gezimiz sırasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi Cite Adası, Adliye Sarayı Conciergerie Hapishanesi, Louvres Sarayı gibi Paris’e sembol olmuş binaları ve Seine Nehrini gerdanlık gibi süsleyen köprüleri göreceğiz. Tekne turu sonrasında Paris ile bütünleşen Notre Damme Katedral ‘ini görüp serbest zaman vereceğiz. Tüm gün sürecek keyfli bir Paris turu sonrasında akşam yemeğimizi alıp otele dönüyoruz.


4. Gün: Loire Vadisi – Chenonceau Şatosu – Chambord Şatosu - Paris

Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından“Şatolar Vadisi” olarak anılan ve UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'nde yer alan Loire Vadisi gezimize başlıyoruz. Loire Vadisi gezimize başlıyoruz. İlk durağımız 13.yy’da nehir üzerine inşa edilen ve büyüleyici mimarisi ile vadinin incisi kabul edilen Chenonceau Şatosu. Hanımlar Şatosu adıyla da anılan şatonun gezilmesinin ardından bölgenin en büyük Şatosu olan Chambord Şatosu’nu gezip verilecek fotoğraf molasının ardından Paris’e dönüş ve akşam yemeği sonrası geceleme.


5. Gün: Paris -Brugge- Brüksel / Belçika

Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Paris’e veda edip Belçika’nın rüya şehri Bruges’e gidiyoruz. 3 saatlik yolculuk sonrasında Avrupa’nın en romantik şehirlerinden Brugge’a varıyoruz.  ‘’Ölmeden önce görülmesi gereken 100 yer’’listesinde yer almış ve kendinizi muhteşem bir orta çağ masalının içinde bulacağınız kentte Kuğular ile dolu kanallar, manastırlar, Brugge’e özgü ortaçağ evleri ve muhteşem çevre düzeni sizi karşılayacak. Kuzeyin Venedik’i olarak adlandırılan ve Ortaçağdan bugüne kadar orijinalliğinden hemen hemen hiçbir şey kaybetmemiş bu masal şehrini gezdikten sonra Brüksel’e hareket vepanoramik şehir turumuzu yapıyoruz. (Expo, Atomium, Çin ve Japon Evleri, Kraliyet Sarayı ve Grand Palace) Brüksel şehir meydanında vereceğimiz serbest zaman sonrası akşam yemeğimizi alıp konaklama yapacağımız otele yerleşiyoruz.


6. Gün: Brüksel -Rotterdam - Delft - Amsterdam

Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Hollanda’ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuk sonrası ilk olarak Rotterdam’a geliyoruz. Panoramik tur ve limanda kısa fotoğraf molası sonrasında Hollanda’nın en tarihi şehirlerinden olan Delft’e geçiyoruz. Ünlü Rönesans ressamı Vermeer’in İnci Küpeli Kızı yaptığı tarihi şehirde zaman yolculuğuna çıkacaksınız. Delft gezimizin ardından Hollanda’nın gizli başkenti Den Hague (Lahey) şehrine hareket ediyoruz. Yol üzerinde Schevinengen’de durup okyanus ve uzun kumsalları görüyoruz ve ardından rotamızı Amsterdam’a çeviriyoruz. Konaklayacağımız otele yerleşme ve dinlenme molası sonrasında Amsterdam Gece Turu için otelden çıkıyoruz. Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun ardından otele dönüş ve geceleme.


7. Gün: Markeen&Volendam - Amsterdam / İstanbul - Adana

Otelde alacağımız kahvaltımızın ardındanBüyük Hollanda Turuna çıkıyoruz. Hollanda’nın en güzel köyleri ve şehirlerini içeren bu turumuzda ilk olarak Hollanda’nın tüm kartpostallarına konu olan ünlü değirmenler bölgesi ZaanseSchanse’a gidiyoruz. Değirmenleri yakından görüp fotoğrafladıktan sonra bir zamanlar geçimini balıkçılıkla sürdüren şirin Marken adası ikinci ziyaret noktamız olacak. Adanın karakteristik sivri çatılı yeşil ve siyah evleri sizleri kendine hayran bırakacak. Liman bölgesinde serbest zamanın ardından Volendam’a geçeceğiz. Birbirinden çeşitli hediyelik eşya dükkânları aynı zamanda sizlere ucuz alışveriş imkânı sunacak. Burada alacağımız öğle yemeği sonrasında Amsterdam’a dönüş ve serbest zaman. Bu zaman zarfında dilerseniz (ekstra) kanal turuna katılabilirsiniz. Amsterdam sokaklarını birde gündüz gezme imkânı bulduktan sonra Amsterdam Havaalanına gidiyoruz. Thy kontuarında biletleme işlemlerimizi yaptıktan sonra Türk Hava Yolları TK 1956 sefer sayılı çağı ile saat 23.10’de İstanbul Atatürk Havalimanına uçuyoruz. 28 Nisan 2018 saat 03.35 inişimizi takiben, saat 05.00 TK 2454 THY Uçağı ile Adana’ya uçuş ve saat 06.30’ta Adana’da turumuzu sonlandırıyoruz.


DAHİL OLANLAR   DAHİL OLMAYANLAR

* THY tarifeli seferi ile Adana - İstanbul–Adana ekonomi sınıfı iç hat bileti,

* THY tarifeli seferi ile İstanbul - Lüksemburg / Amsterdam – İstanbul ekonomi sınıfı iç hat bileti,

* Fransa / Metz’de 1 Gece 4* Otelde Oda Kahvaltı Konaklama,

* Fransa / Paris’te 3 Gece 4* Otelde Oda Kahvaltı Konaklama,

* Belçika / Brüksel’de 1 Gece 4* Otelde Oda Kahvaltı Konaklama,

* Hollanda / Amsterdam’da 1 Gece 4* Otelde Oda Kahvaltı Konaklama,

* Otel veya Restaurantta 5 Akşam Yemeği ( Set Mönü & Büfe),

* Marken&Volendam Turu Esnasında 1 Öğle Yemeği,

* Otellerde 6 Adet Kahvaltı,

* Grubumuza Özel Turizm Araçları İle Yazılı Program Uygulaması,

* Türkçe Bilen Yerel Rehber Eşliğinde Yazılı Program Uygulaması,

* Bütün vergiler ve şehir giriş vergileri

* Tur Başlangıcından İtibaren Acenta Refakati

* Havalimanı Vergileri

* Yurt Dışı Çıkış Harcı,

* Özel Seyahat Sağlık Sigortası

 

* Vize Ücreti ve Servis Bedeli (140 €)

* Ücrete Dâhil Edilmeyen Tüm Yemek ve Ekstra Harcamalar,

* Müze, Tekne Turu ve Disneyland Park Biletleri - Giriş Ücretleri


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ

FİYATLAR


TUR NOTLARI

TUR OTELLERİ

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldıYardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

03224591616

Neden Biz?
Geniş Ürün Seçeneği

1,000 + Otel Seçeneği

Sürekli Canlı Destek

Çağrı Merkezimiz 7 Gün 24 Saat Sizi Arayabilir yada Siz Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz.

Benzer Turlar
Adana Çıkışlı Doğu Karadeniz Yaylalar & Batum Turu
5 Gece 4*-5* ve Butik Yayla Otellerinde Konaklama
29.06.2018
1250.00 TL 'den itibaren
Güney Ege  Turu
Fethiye - Marmaris - Bodrum 'da Konaklama
29.06.2018
1190.00 TL 'den itibaren
Orta ve  Batı Karadeniz Turu (Yaz Dönemi)
Sinop - Safranbolu - Bolu - Amasra'da 4* veya Butik Otellerde
29.06.2018
975.00 TL 'den itibaren
Kuzey Ege & İstanbul Turu (Yaz Dönemi)
İzmir - Güre - Çanakkale - İstanbul
13.07.2018
1100.00 TL 'den itibaren
189 Kişi Online. Toplam Sayfa Gösterimi 4952206