5* Msc Magnifica ile AKDENİZ Turu 9 Gece/10 Gün
5* Msc Magnifica Gemisinde
Arkadaşlarınızla Paylaşın...
5* Msc Magnifica ile AKDENİZ Turu 9 Gece/10 Gün

TUR GENEL TANIMI

İspanya - İtalya - Fas - Portekiz - Fransa
Gezilecek Yerler: İtalya - İspanya - Fas - Portekiz - Fransa
Kalkış Noktaları: Cenova / İtalya
Geceleme: 9 Gece / 10 Gün
Konaklama: 5* Msc Magnifica Gemisinde
Tarihler:
Tur Programını İndir (PDF)
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk 2. Çocuk  
Turunuza özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.
5* Msc Magnifica ile AKDENİZ Turu 9 Gece/10 Gün 9 Gece / 10 Gün 5* Msc Magnifica Gemisinde
Program DetaylarıVarışHareket
1. Gün *** Cenova - İTALYA ***--17:00
2. Gün *** Denizde Seyir ***----
3. Gün *** Malaga - İSPANYA ***12:0018:00
4. Gün *** Kazablanka - FAS ***09:0023:00
5. Gün *** Denizde Seyir ***----
6. Gün *** Lisbon - PORTEKİZ ***08:0016:00
7. Gün *** Denizde Seyir ***----
8. Gün *** Barcelona - İSPANYA ***12:0019:00
9. Gün *** Marsilya - FRANSA ***08:0018:00
10. Gün *** Cenova - İTALYA ***09:00--
  5* Msc Magnifica ile AKDENİZ Turu 9 Gece/10 Gün
Hizmetler
Bu turda gelecek tarihler için kayıtlı bir çıkış yok.
İptal Şartları

 

Önemli Bilgiler

 

İÇECEK PAKETLERİ
ALLEGRISSIMO ALL INCLUSIVE - 431 - YETİŞKİN (18 yaş ve üstü) / 26€ (Günlük Kişi başı) *
Alkollü ve alkolsüz içeceklerin limitsiz kullanımı, bardakta şarap dahil ("Allegrissimo Selection"dan seçilen beyaz, kırmızı, rose ve sparkling şaraplar), fıçı bira, soft içecekler, su, sıcak içecekler ve bar listesinden çeşitli içecekler ve kokteyller, al-ve-git dondurmalar, külahta yada kapta dondurma. Pakete dahil olan içecekler bütün barlarda ve restaurantlarda kullanılabilir, Özel Restaurant'lar dahil. Paket sadece kişisel kullanım içindir ve bir seferinde sadece bir kez sipariş verilebilir. ID kart transfer edilemez. All-inclusive paketindeki koşulların kötü kullanılması durumunda hizmet geri alınabilir ve kalan günler geri iade edilmez. Şu maddeler dahil değildir: puro, sigaralar, şarap şişeleri, sparkling şarabı ve şampanya, hatıra bardakları ve hatıra bardaklarında sunulan içecekler, Özel Barlarda ve Özel Restaurantlarda sunulan bütün yiyecekler. Dahil olmayan malzemeler detaylı bir şekilde gemideki Bar Listesinde işaretle belirtilmiştir. Paket aynı kabinde kalan bütün misafirler tarafından satın alınmalıdır, ya da birlikte seyahat eden ve aynı masada yemek yemek isteyenler ve Çocuklar tarafından da satın alınmalıdır, çocuklar paketin çocuk versiyonlarını satın almalıdır. Paketin satın alınması 3 yaşın altındaki çocuklar için zorunlu değildir (3.yaş günlerine henüz ulaşmamış çocuklar). Paketin ücreti cruise seyahatinin hergünü çıkış gününün haricinde alınmaktadır. Hizmet dökme metoduyla uygulanır.
ALLEGRISSIMO ALL INCLUSIVE - 432 - ÇOCUK (03 - 17 yaş) / 12€ (Günlük Kişi başı) *
Alkolsüz içeceklerin limitsiz kullanımı, soft içecekler, su, meyve suları, sıcak içecekler, alkolsüz kokteyller, smoothieler(püre tarzında meyveli içecek) ve milkshakeler, al-ve-git dondurmalar külahta ya da kapta. Pakete dahil olan içecekler bütün barlarda ve restaurantlarda kullanılabilir, Özel Restaurant'lar dahil. Paket sadece kişisel kullanım içindir ve bir seferinde sadece bir kez sipariş verilebilir. ID kart transfer edilemez. All-inclusive paketindeki koşulların kötü kullanılması durumunda hizmet geri alınabilir ve kalan günler geri iade edilmez. Şu maddeler dahil değildir: puro, sigaralar, şarap şişeleri, sparkling şarabı ve şampanya, hatıra bardakları ve hatıra bardaklarında sunulan içecekler, Özel Barlarda ve Özel Restaurantlarda sunulan bütün yiyecekler. Dahil olmayan malzemeler detaylı bir şekilde gemideki Bar Listesinde işaretle belirtilmiştir. Bu paket sadece all-inclusive 431 nolu paketi satın almış bir grup/ ya da ailenin 3-17 YAŞ ARASI ÇOCUKLARINA satılabilir.Paket 1-3 gecelik cruise seyahatleri için mevcut değildir, minimum gece sayısı DÖRT'tür (4).         
ALLEGRO NO3 SOFT DRINKS / 34€ 
14 adet meşrubat kutuda ve/veya meyve suyu. Voucherlar herhangi bir barda, restaurant ya da self-servis büfesinde tüketlebilir                   
SU PAKETİ / 27€
14 şişe 100cl. su. Voucherlar herhangi bir barda, restaurant ya da self-servis büfesinde tüketilebilir  
ALLEGRO NO1 ŞARAP VE SU / 69€ 
4 şişe listelenmemiş Sommelier tarafından seçilen şarap (bir beyaz, iki kırmızı ve/veya bir rosé) + 7 şişe su. Bu pakete dahil olan içecekler ana restaurantta, self-servis büfede ve barlardan alınabilir. Ana restaurantta sipariş verdiğiniz ve bitiremediğiniz şarap şişeleri dikkatli bir şekilde saklanır ve bir sonraki gün size tekrar sunulur, fakat self-servis büfesinde veya barlarda bu hizmet sunulmamaktadır.
ALLEGRO NO2 BİRA VE SU / 69€ 
14 adet 40cl fıçı bira + 7 şişe su.  Voucherlar herhangi bir barda, restaurant ya da self-servis büfesinde tüketilebilir        
Quattro Venti Restaurant,Quattro Venti Restaurant,Quattro Venti Restaurant,Quattro Venti Restaurant
Quattro Venti Restaurant,Quattro Venti Restaurant,Quattro Venti Restaurant

 

Fiyat Listesi
Fiyata Dahil Olan Hizmetler

dahil olanlar

 
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

dahil olmayanlar

LİZBON

Portekiz’in başkenti olan Lizbon’da, Lizbon Ulusal Tiyatrosu, Truinfo Takı, Lizbon Millet Meclisi, Vasco da Gama Kulesi, Aguas Livres Su Kemeri, Belem Koprusu, Restauradores Anıtı, neogotik tarzda yapılmış Santa Justa Asansoru, Jeronimos Manastırı, Nossa Senhora da Conceicao Velha Kilisesi, Tejo Nehri kıyısında bulunan ve 15. - 16. yy arasında cıkılan coğrafi keşifler anısına yapılan Padrao dos Descobrimentos ve ilk olarak orta cağda yapılan ancak 1755 depreminde yıkıldıktan sonra yeniden gotik trazda yapılan Carmo Rahibe Manastırı şehirde gormeniz gereken yerlerdir.

 • Lizbon
 • Lizbon
 • Lizbon
 • Lizbon

BARCELONA LİMANI

Kenti dolaşmak ve keyifli zaman geçirmek isteyenmisafirlerimiz Mont Juic' e çıkıp eşsiz Barselona manzarasını izleyebilirler. Daha sonrasında Ulusal Tarih Müzesi, Barselona ArenasıParc Guell, La Sagrada Familia, Passeig de Gracia, Casa Mila, Casa Batlo, Katalunya Meydanı, Gotik Katedral ve mahalleyi geze-bilirsiniz. Barselona Katalunya Bölgesinde yaşayan ve yaklaşık 1.6 milyon nüfusa sahip, oldukça ünlü bir şehirdir. Las Rambla üze-rinde onlarca mağaza ve restoran bulunur. Bunların dışında Barcelonata adı verilen yeni kentin bulunduğu yerde plajlar vardır.Kolombus sütunu, gümrük binası, denizcilik müzesi de görülmesi gereken yerler arasındadır.1852 yılında doğmuş olan Antoni Gaudi burada yaşamış olan dünyaca ünlü bir mimardır. Bugün kentin birçok yerinde farklı tarzdakiyapıları hala durmaktadır. En büyük eseri olan La Sagrada Familia ise ölümünün 100. yılı olan 2026 yılında bitirilmesi planlananmuhteşem bir yapıdır. 

 • Barcelona
 • Barcelona
 • Barcelona
 • Barcelona

MARSİLYA

Marsilya Limanı ticaret hacmi ve alan olarak Akdeniz'in en büyük limanıdır.Limanın şehir merkezine olan uzaklığı otobüsle yaklaşık 25 dakika kadardır. Bu limanda görülmeye değer iki şehir vardır. Bunlardan biri Aix-en Provence ve diğeri de Marsilya şehridir. Aix-en Provence Şehri, Provence bölgesinde yaşayanlar tarafından eğitim ve sanat şehri olarak tasfir edilir. Dünyanın ünlü markalarının bulunğu sokaklar, eski ve yeni kentin otantik cadde ve sokakları, kentin her yerinde karşımıza çıkan meydanlar ve bu meydanlardaki farklı tarzlara ve hikayelere sahip çeşmeleri ile büyüleyici bir şehirdir.Marsilya şehri ise, M.Ö. 6. yy'da Foçalı denizciler tarafından kurulan bir şehirdir. Şehir bugünkü marina olarak kullanılan tarihi limanın etrafında kurulmuş bir kenttir. Limanın girişini korumakla görevli St. John ve St. Nikolas hisarları bugün restorasyonlarla veetraflarına yapılan yeni yapılarla dikkat çekmektedir. Kentin tepesinde bulunan Notre Dame de la Garde, şehri ve şehre gelen ziya-retçileri her daim selamlamaktadır. St Charles Tren İstasyonu, Longchamp Sarayı ve Kornişi gezerek şehrin büyüsünü yaşayabilirsiniz. 

 • Marsilya
 • Marsilya
 • Marsilya
 • Marsilya

CENOVA LİMANI

Akdeniz'in en büyük limanlarından biridir. Ligurya Bölgesi'nin yönetim şehridir. Şehrin katedrali olan San LorenzoKatedrali mimarisi ile ziyaretçileri büyülemektedir. Ana meydanlarından biri olan Ferrari Meydanı; Dükler Sarayı, Borsa Binası ve  Carlo Felice Tiyatrosu ile çevrilidir. Aralarında Palazzo Rosso'nun da olduğu onlarca sarayın bulunduğu Via Garibaldi Cenova'nın güzel caddelerinden biridir. Caricamento Meydanı'nda bulunan Cenova Akvaryumu ve Galata Müzesi görülebilecek diğer yerlerdendir.

 • Cenova
 • Cenova
 • Cenova
 • Cenova

KAZABLANKA

Atlantik Okyanusu' nun kenarında bulunan ve tarihte bir berberi köyü olan Kazablanka' yı gezmek isteyen misafirlerimiz 25 bin kişi kapasiteli ve okyanus kıyısında ihtişamlı duruşuylaziyaretçileri büyüleyen II. Hassan Cami ile başlayabilirler. II. Hassan Cami geleneksel mimarisini korurken, kullanım açısından modern mimariden de yararlanılmış bir camidir. Sicak yaz aylarında açılabilen muazzam işlemeli tavanı bunun iyi bir örneğidir.Sonrasında gezinize korniş boyunca güzel sahiller ve kafelerle devam edebilirsiniz. Sonrasında birbirinden lük villaların bulunduğuve Kazablanka' nın sosyetik kesiminin yaşadığı Anfa Bölgesini ziyaret edebilirsiniz. Kazablanka' da pazarları ziyaret edebilir ve Sukadı verilen dükkanları ziyaret edebilirsiniz. Daha sonrasında Fas' ın başkenti olan ve Kraliyet Sarayı' nın bulunduğu Rabat' a gide-bilirsiniz. Ayrıca Rabat' ta eski balıkçı yerleşimlerini görmeniz de mümkün olacaktır. 

 • Kazablanka
 • Kazablanka
 • Kazablanka
 • Kazablanka

MALAGA

İber Yarımadası' nın doğusunda, Endülüs Özerk Topluluğu arazileri güneyinde, Akdeniz sahillerinde "Costa del Sol (Güneş Sahili)" üzerinde kurulmuş bir liman ve sahil şehridir. Cebelitarık Boğazı'ndan 100 km doğuda ve en yakın  Kuzey Afrika sahilinden 130 km uzaklıktadır. Kentte Endülüs döneminden beri kullanılan Cibralfaro Kalesi, hala boğa güreşlerininyapıldığı arena ve müzesi, Picasso' nun doğduğu ev olan Picasso Müzesi, Picasso' nun vaftiz edildiği kiliseyi de içinde bulundurn Al-cazaba bölgesi, Malaga Üniversitesi' nin şehir merkezinde olan fakülte binaları, Roma Dönemine ait amfitiyatro kalıntıları, MalagaKatedrali, eski bir arap camisi iken kiliseye dönüştürülen İglesia del Sagrario Kilisesi ve kısaca Larios olarak bilinen Calle Marquesde Larios alışveriş caddesi görülmeye değer yerlerdir. 

 • Malaga
 • Malaga
 • Malaga
 • Malaga
Sınıfının muhteşemliği Musica sınıfı`nın rafine rahatlığı ile Fantasia Sınıfı bayrak gemisinin çeşitliliğini bir araya getiren MSC Magnifica cruise seyyahlarına her iki sınıfın en iyi imkanlarını sunuyor. Geleneksel gemicilik ile şahane tasarımı bir araya getiren bu gemi duyularınızı şımartacak. Dünyanın farklı lezzetlerini sunan 5 farklı restaurant, 12 farklı tasarımlı bar, çocuklar ve gençlerin bayıldığı özel kulüpler var. Geminin ödüllü MSC Auerea Spa`sı size geleneksel Bali masajı ve ultra modern bakım paketleri, sauna, Türk hamamı, spor salonu, thalassotherapy odası ve rahatlama bölümü ile adeta cenneti sunacak. Açık yüzme havuzu, 4 adet ufak havuz, solaryum ve üstü cam kubbeli kapalı Magrodome havuzunda her hava şartında yüzebileceksiniz. Tenis, minigolf, bowling, bilardo, son teknoloji spor salonu ve koşu parkurunda terinizi atabilirsiniz. Akşamları ise heyecan verici casino, panaromik diskotek, 4D sinema, internet kafe, puro odası, 1200 koltuklu tiyatro,bar ve loungelar`da canlı eğlencelerin yanısıra üstü açık güvertede yıldızların altında romantik bir içki içerken dalgaları izleyebilirsiniz. Her yönü ile MSC Magnifica unutulmaz bir isminin hakkını veriyor.

Gemi Görselleri

 • 5* MSC MAGNIFICA
 • 5* MSC MAGNIFICA
 • 5* MSC MAGNIFICA
 • 5* MSC MAGNIFICA

Kabinler

 • 5* MSC MAGNIFICA
 • 5* MSC MAGNIFICA
 • 5* MSC MAGNIFICA
 • 5* MSC MAGNIFICA

Yeme ve İçme

 • 5* MSC MAGNIFICA
 • 5* MSC MAGNIFICA
 • 5* MSC MAGNIFICA
 • 5* MSC MAGNIFICA

Sosyal Aktiviteler

 • 5* MSC MAGNIFICA
 • 5* MSC MAGNIFICA
 • 5* MSC MAGNIFICA
 • 5* MSC MAGNIFICA

Eğlenceler

 • 5* MSC MAGNIFICA
 • 5* MSC MAGNIFICA
 • 5* MSC MAGNIFICA
 • 5* MSC MAGNIFICA

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldıYardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

03224591616

Benzer Turlar
176 Kişi Online. Toplam Sayfa Gösterimi 4952192